НОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ | € ЦІНИ | ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ | | Tel./Viber +38 (067) 353 13 80 | Tel./Telegram +38 (097) 353 07 00 | внутрішній курс € для розрахунку ціни=27.00; Безготівкові (з ПДВ)=30,00
Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

“Студія Друку” – безальтернативний лідер на ринку широкоформатного друку. Власний парк із 3 друкарських машин дозволяє братись за практично будь-які задачі з дуже високою інтенсивністю. Ми готові гарантувати якісний друк для будь-яких умов подальшої експлуатації.

Парк еко-сольвентних машин дозволяє друкувати з фотоякістю шириною до 1600мм. Якість друку інтер’єрної продукції до 2880dpi. Друк здійснюється виключно оригінальними чорнилами, що гарантує ідеальну кольоропередачу, високу стійкість до вигорання, відсутність шкідливих домішок у фарбі. На цьому обладнанні ми друкуємо високоякісні наклейки для скіналі і автотранспорту, фотошпалери, художні полотна, виставкові банери, плакати, афіші, роли і POS-матеріали. Також з фотоякістю друкуються стенди в класи та навчальні аудиторії, внутрішні та зовнішні таблички, рекламні наклейки, підлогова графіка, ростові фігури.

Також пропонуємо широкоформатний друк для зовнішнього застосування з шириною друку 3200мм на новому принтері оснащеному високошвидкісною системою із 8 друкуючих голів за найнижчими цінами в регіоні.
Бездогання якість та оптимальні терміни виготовлення постерів для біллбордів (бігбордів), банери, сітки з малюнком, брендмауери, постери для сіті-лайтів, афіші, фотозони.

У нас вперше у Тернополі — термозварювання банерів. Підгинка банерів та набивання автоматичних люверсів із пластиковою термостійкою шайбою. Власне виробництво підрамників під художні полотна (холсти).
Друк і спеціальне захисне ламінування самоклейких плівок для реклами на транспорті та на площинах, що знаходяться в агресивному середовищі. Увага – ламінація проводиться однотипною плівкою з плівкою для друку, що гарантує однаковий режим терморозширення.

Контурна порізка плівок після друку. Виготовлення виставкових мобільних стендів та оформлення точок продажу. Постери та афіші.

Приймаємо замовлення на друк та пошиття прапорів для зовнішнього та внутрішнього використання. Виготовляємо офісні настільні прапорці. Типовими тканинами для прапорів є: прапорна сітка, габардин, королівський атлас.

Для рекламних агенції та дизайнерів накопичувальні знижки!

Залишити відповідь

Закрити меню
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!